Nový obal, rovnaká chuť, ešte lepšia kvalita!

Mnohí Cyrilovi fanúšikovia si počas minulého roka 2021 mohli všimnúť, že sa na pultoch objavili lupienky v novom, nepriehľadnom obale. Nebudeme si klamať – nie všetkých táto zmena na prvý pohľad potešila. Predsalen radšej sa pri výbere svojho snacku potešili pohľadom na do zlatista vypražené zemiakové lupienky. Tak prečo ten pohľad odoprieť?

Nový obal prináša hneď niekoľko výhod:

  • Možnosť spraviť si zásobu lupienkov na dlhšie obdobie – vďaka novému obalu sa trvanlivosť lupienkov predĺžila. Nie je treba sa teda báť o čerstvosť obľúbených cyriláčov, ktoré čakajú na svoju chvíľu v špajzi. Teraz vydržia ešte dlhšie!
  • Až na končiare Tatier bez pomrvenia – pevnejší obal a balenie s väčším objemom vzduchu zabezpečujú jeho vyššiu odolnosť. S lupienkami v batohu tak nebude problém ani výšlap na Rysy. Lupienky zostanú krásne, celé bez pomrvenia.

V predaji však naďalej ostávajú i lupienky v klasickom balení. V tejto forme si ich fanúšikovia môžu dopriať pri posedení na pivku v rôznych pohostinstvách, či pri nákupe pečiva v pekárňach. Vo väčších obchodoch a supermarketoch nájdu lupienky prevažne v novom, bielo-farebnom PREMIUM obale.